Sizi Arayalım

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ya da hesap açma talepleriniz için bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa zamanda bir müşteri temsilcimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

KlasFX VANUATU

Vantu house, 133 Santina Parade, Elluk, Port Vila Efate, Vanuatu 0850 532 55 27 [email protected]

KlasFX DUBAİ

Sheikh zayed road, Dubai trade center no:1602 Dubai UAE +971 588 74 22 77 [email protected]

KlasFX Tortola

Intershore Chambers, Road Town, Tortola, British Virgin Islands +971 588 74 22 77 [email protected]
PROMOSYONLAR
PROMOSYONLAR KlasFX de yatırımcılar için sürekli güncel promosyonlar bulunmaktadır. Detaylar
PROMOSYONLAR
PROMOSYONLAR KlasFX de yatırımcılar için sürekli güncel promosyonlar bulunmaktadır. Detaylar

A Dan Z Ye Forex

Diğer Kelimeler

Future Sözleşmesi
Belli bir döviz veya farklı yatırım aracının, ilerideki bir tarihte alınıp satılması üzerine yapılan anlaşmadır.

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ